Jediná firma ktorá sa pustila do toho čo ostatné firmy povedali že sa to nedá alebo si zapýtali o 50% vyššiu sumu. Brána funguje bezproblémovo, a už teraz viem že ďalšiu bránu objednávam od nich.

Gabriela Podmanická / Nitra

Cena za garazovu branu s dverami bezkonkurencna. Firmu chvalim.

Tereza Malá / Žilina

Ďakujem som spokojný.

Pavel Torhan / Banská Bystrica

Šikovní chalani ktorý upravili môj otvor ktorý nevyhovoval podmienkam montáže. Všetko bolo spravené v ten istý deň. Diki

Jakub Budovec / Tureň

Nakoľko som potreboval vyservisovať bránu v čo najkratšom čase bol som prekvapený že v ten istý deň volania sa chalani dostavili a vyservisovali my bránu. Z toto veľká vďaka.

Mário Podlužanský / Bratislava

Super pristup. Ochota cena spolahlivost vsetko super

Zoltán Németh / Dunajská Streda

Na montáž prišli pracovníci s úsmevom a s chuťou do roboty. Toto sa dnes naozaj nevidí nakoľko si s manželom prerábame dom. Komunikácia bola na úrovni čo zrýchľovalo celý proces. Ďakujem tejto firme e vrelo odporúčam.

Kamila Štúrová / Myjava

Táto firma mi bola odporučená svojím susedom ktorý mi o nich hovoril že sú veľmi spoľahlivý. Cena bola veľmi dobrá a nezaťažila môj rozpočet. Po 11 rokoch môžem povedať že sa to naozaj vyplatilo nakoľko nemusím už garáž vykurovať.

Karol Mak / Bratislava

Odporucam firmu Martens s ktorou mam uz dlhorocne skusenosti nakolko mi robili uz 3ks bran. Kazda funguje perfektne. Komunikuje sa s nimi velmi lahko nakolko zdvihaju telefon.

Lukáš Satina / Kráľová pri Senci

Po približne mesačnom rozhodovaní som si nakoniec vybral túto firmu. Od prvého stretnutia som vedel že mám dočinenia s niekým kto sa tomu naozaj rozumie. Cena bola vynikajúca čím sa mi ľahko rozhodovalo. Túto firmu môžem len odporučiť.

Bohumila Petrášová / Hlohovec