K bránam ponúkame len kvalitné, osvedčené a silné motory.

Motor-Torlift-

Motor Torlift SG800 sila 800N

Ide o najpredávanejší typ motora medzi našimi zákazníkmi. Tento motor je overený a kvalitne spracovaný bytový motor, ktorý je silný a tým pádom utiahne brány aj s väčšími rozmermi.
Pre tento motor máme v ponuke reťazovú a vylepšenú remeňovú koľaj, ktorú určite odporúčame. Motor obsahuje tlakový snímač, ktorý zamedzuje chod brány v prípade, že brána narazí na prekážku. Tento motor obsahuje úsporné led svetlo. Z motora je možné vyviesť tlačidlo na stenu, ktoré slúži miesto ovládača. Počet diaľkových ovládačov 2ks (3-kanálové).
Frekvencia 433.92MHz. Vyrobený v Maďarsku.

Motor-Torlift-

Motor Torlift SG1200 sila 1200N

Ide o silnejšiu verziu motora Torlift SG800, využíva sa zvyčajne pri bránach väčších rozmerov. Motor obsahuje tlakový snímač, ktorý zamedzuje chod brány v prípade, že brána narazí na prekážku. Dráha pohonu môže byť reťazová alebo remeňová, odporúčame remeňovú. Motor obsahuje úsporné led svetlo. Príplatok za tento motor je oproti Torliftu
SG800 len 50€. Počet diaľkových ovládačov 2ks (3-kanálové). Frekvencia 433.92MHz.
Vyrobený v Maďarsku.

Sommer-Aperto

Stropný Motor Sommer Aperto 550N -800N.

Ide o motor nemeckej výroby, ktorý je vyššej kvality a vyniká hlavne tichším chodom. Motor obsahuje tlakový snímač, ktorý zamedzuje chod brány v prípade, že brána narazí na prekážku.
Motor má reťazovú koľaj ktorá stojí a motor sa na nej pohybuje čo zaručuje tichší chod. Počet diaľkových ovládačov 2ks (2-kanálové). Frekvencia 868,80 MHz.

Liftmaster3800

LiftMaster LM3800

Ide o priemyselný motor, ktorý je umiestnený na tyči, tým ušetrí miesto nad bránou. Tento motor sa zvyčajne používa na brány veľkých rozmerov v priemyselných objektoch. Motor obsahuje tlakový snímač, ktorý zamedzuje chod brány v prípade, že brána narazí na prekážku.
Počet diaľkových ovládačov 2ks (4-kanálové), frekvencia 433,92 MHz.